INTERIÉROVÉ DVEŘE OD FIRMY DOMIVO NÁCHOD

Interiérové dveře, vchodové dveře

Provádíme montáž a prodej interiérových a vchodových dveří od renomovaných evropských výrobců Porta Doors, DRE, VERTE, Invado, Vasco, Voster, Solodoor, skleněné JAP.

 logo  PORTA_Male_logo  logoen
DRE Porta Doors Invado
 solo_logo  LOGO vasco doors2  Voster_logo_kopie
Solo Door Vasco Voster 

dvere interier 2Zákazník má na výběr z velkého počtu modelů dveří, povrchových syntetických a PVC folií, CPL laminátů, ale i přírodních dýh. Na vnitřní výplň dveří lze použít „voštinu“, vrtanou, nebo plnou dřevotřísku. Vybírat lze až ze 18 druhů skel. Dveře můžeme nabídnout v několika výrobních rozměrových normách, případně atyp na tzv. Kontrakt. Všechny modely interiérových dveří lze objednat také jako posuvné do kazety ve stěně, nebo jako nástěnné s klasickým, nebo elegantním aluminiovým posuvným systémem. V případě malého prostoru lze použít dveře lomené symetrické bez kliky, nebo asymetrické s klikou a zámkem. Další možností jsou technické dveře a to: akustické 27, 32, 42 dB, protipožární El 30 a El 60 i v kovovém provedení, aqua, kovové a nerezové, vchodové bezpečnostní.‌

Co se týká obložek a zárubní, máme v nabídce až 20 modelů a variant pro různé použití. Problémem není ani dodání obložek se světlíkem nade dveřmi.

Vlastníme Certifikát Autorizovaná montážní firma, který jsme získali přímo u výrobce dveří firmy Porta Doors. Tím výrobce zaručuje správnou montáž a prodloužení záruky až na 5 let!