O NÁS

logo_Domivo s.r.o. je mladá rozvíjející se rodinná společnost, která však vychází a čerpá z bohatých zkušeností v oboru.

Jeden z jednatelů společnosti, pan Vlastislav Vondřejc st. působí v oblasti dodávky oken a vchodových dveří a s tím souvisejícího příslušenství již od roku 2006. Za dobu svého působení zrealizoval mj. i řadu rozsáhlých zakázek výměny oken a vchodových dveří v bytových domech nebo veřejných budovách (např. Zimní stadion v Náchodě).

Když se v roce 2014 naskytla příležitost rozšířit provozovnu v ul. Kladská, rozhodl se pan Vlastislav Vondřejc ml. zúročit své mnohaleté odborné zkušenosti ze stavebnictví (je autorizovaným stavitelem zapsaným v seznamu České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě) a založit společnost, která nabídne zákazníkům široký sortiment a komplexní služby pro výstavbu a rekonstrukci bytových i nebytových prostor.

V současné době tak společnost Domivo s.r.o. nabízí kromě dodávky vysoce kvalitních plastových a hliníkových oken a vchodových dveří i výběr z nepřeberné škály interiérových dveří (vč. zárubní) a podlahových krytin. V naší nabídce naleznete v neposlední řadě i stínicí techniku (žaluzie, rolety), kliky a kování v mnoha moderních designech. Provozujeme rovněž půjčovnu nářadí, stavební a zahradní techniky.

Samozřejmostí je bezplatné poradenství, zaměření na místě realizace a vytvoření cenové nabídky.