TARKETT

logo  Tarkett  luxusní vinylová podlaha vám pomůže vytvořit kreativní a všestranně jedinečné interiéry   v pečlivě vybrané škále 30 barev a vzorů dřeva a dlažby.

Profesionální kvalita pro domácí zátěž a lehký provoz komerčních prostor.

Tarkett jsou vysoce kvalitní a pohodlné podlahy. Jejich designová pružnost a trvanlivost je skvělou volbou pro domácí dekoraci i pro dekoraci komerčních interiérů s lehkým provozem počínaje hotely, přes kanceláře, obchody a sklady až po domovy seniorů.

Dlouhodobé řešení

S úrovní těkavých organických látek (VOC emissions) pod měřitelnou hranicí, přispívá Tarkett k optimální kvalitě vnitřního ovzduší. Je vyroben za použítí maximálního množství přírodních a recyklovaných látek, které mohou být znovu 100% recyklovány na konci své životnosti, a navíc potřebuje mnohem méně prostředků na samotné čištění.
EVROPSKÝ DESIGN & NĚMECKÁ VÝROBA

Selection 40 je kreativní kolekce navržená naším návrhářským týmem v Evropě podle nejnovějších trendů. Výroba probíhá v Německu – v zemi, která patří mezi nejlepší ve své třídě průmyslové odbornosti. To zaručuje vysokou kvalitu, dlouhou životnost podlahy, aktivní distribuci a vynikající služby zákazníkům.

  • Odolná podlaha pro domácí i polokomerční využití v 30 trendových vzorech inspirovaných autentickými materiály.
  • Pod nohama klid a teplo Ticho a teplo pod nohama.
  • Vytvrzený povrch TopClean XP Pur – Pro snadné čištění a údržbu. TopClean XP PUR-zpevněný povrch pro snadné čištění a údržbu