Cena zemních a výkopových prací

|
28.1.2022

Potřebujete připravit základy pro stavbu domu? Chcete vykopat díru pro bazén? Poptáváte stavební techniku a nákladní dopravu i s odborně vyškolenou obsluhou? Víme, že u každého projektu je důležitá cena, proto vám přinášíme aktuální ceník zemních a výkopových prací firmy DOMIVO.

zemní práce

Ceník – zemní a výkopové práce

V rámci provádění staveb zajišťujeme kompletní zemní práce pro všechny typy objektů, ať už se jedná o hrubé terénní úpravy či dokončovací práce. Díky plně vybavenému technickému zázemí a zkušenému týmu nabízíme kromě zapůjčení nářadí také zemní a výkopové práce.

Ceník zemních a výkopových prací je složitý. Používáme k tomu speciální program. Pro orientaci najdete níže ceník strojů v hodinové sazbě.

Mercedes Atego 13t (7t nosnost)
Mitsubishi Fuso 6,5t (4t nosnost)
Iveco daily 3,5t (2t nosnost)
Praga V3S 6,5t (5t nosnost)
Skládání s hydraulicjkou rukou – 12m, 4t
Pronájem kontejneru 2,5m3 – 16m3
Mecalack 9MWR – bagr otočný kolový 9t
JCB 3CX contractor – traktorbagr 9t
Takeuchi TB 138fr – bagr otočný pásový 4t
Terex TA3SH – Dumper 3t
Třídička zeminy Sorting – B12
Ruční výkopové práce
Zednické práce
Vibrační deska reversní NTC – 460kg
Bourací kladivo HUPPBreak 72 – 100kg
Novotný 961 – smykový nakladač 4t

28kč/km, 650kč/hod
24kč/km, 550kč/hod
17kč/km, 500kč/hod
700kč/hod
650kč/hod
100kč/den
1000kč/hod
800kč/hod
700kč/hod
600kč/hod
900kč/hod
250kč/hod
290kč/hod
1000kč/den
1000kč/hod
650kč/hod

Pro stálé zákazníky a rozsáhlejší práce připravujeme individuální ceny dohodou. Neváhejte se na nás obrátit a vypracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku.

Chci nabídku na míru

Zemní a výkopové práce, které DOMIVO nabízí

Provádíme zemní a výkopové práce malého i velkého rozsahu podle potřeb a požadavků zákazníka. Ke každému zadání přistupujeme profesionálně a vždy pracujeme s naprostou přesností podle zadání. Každý rok realizujeme desítky staveb a zakládáme si na spokojenosti našich klientů. Na ukázku naší práce se podívejte do referencí nebo na Facebook. A co je největší zájem?

  • Výkop základů pro stavby, ploty, bazény a jezírka
  • Výkopy inženýrských sítí, jímek a rozvodů pro čerpadla
  • Betonáž základové desky, stropů
  • Demolice staveb
  • Terénní úpravy a odvoz suti
  • Třídění zeminy

Třídění zeminy z výkupu se vyplatí

Zeminu z výkopů můžete za poplatek uložit na skládce, nebo lze připravit pro další využití. Díky naší bubnové třídičce zeminy se suť roztřídí na tři frakce podle velikosti suti. Takto roztříděný materiál jde znovu využít. Popřípadě lze touto cestou snížit objem pro uložení na skládce na minimum, a tak i snížit případné poplatky.

Profesionální výkopové práce pro Náchod a okolí

Naši kamennou prodejnu najdete v Náchodě, kde vám rádi poradíme a připravíme individuální kalkulaci pro váš projekt. Výkopové a zemní práce provádíme především v blízkém okolí a okruhu 50 km. Po domluvě za vámi dojedeme prakticky kamkoliv. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc.