Prodej a montáž interiérových dveří

|
29.3.2022

Sháníte klasické, posuvné, protihlukové či protipožární dveře? Jste tu správně. DOMIVO nabízí prodej a montáž interiérových dveří od sedmi evropských výrobců, díky čemuž můžete vybírat z široké palety materiálů, zpracování a typů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

interiérové dveře Hradec Králové

Jaké interiérové dveře u nás najdete?

Nechte své fantazii volnost a vyberte si do svého domova či firmy interiérové dveře přesně podle svých představ. Výběr záleží jen na vás a my se postaráme o zbytek. Spolupracujeme s renomovanými výrobci Vasco, Sepos, Erkado, Pol-Skone, Masonite, Porta a Verte, a díky tomu nabízíme stovky typů dveří.

Chci nezávazně poptat

Vybírejte, kombinujte a sestavte si dveře svých snů

  • Různé výplně dveří – voštiny, vrtaná výplň či dřevotříska
  • Plné či prosklené dveře – výběr z 18 druhů skel
  • Povrchové úpravy – syntetické a PVC fólie, CPL laminát, dýhy…
  • Klasické i posuvné dveře – kazeta ve stěně či nástěnný posuv
  • Bezpečnostní i technické dveře – akustické, protipožární
  • Obložky a zárubně – přes dvě desítky variant a modelů (i se světlíkem)

Řešení na míru a výroba atypických dveří

Samozřejmostí je výroba atypických dveří na míru, proto nás neváhejte kontaktovat a rádi s vámi projdeme i další možnosti řešení. Máme bohaté zkušenosti s dveřmi v malém prostoru jako je například podkroví a kde je potřeba vyřešit asymetrické lomení obložek, dveří či netypické umístění kliky se zámkem.

Jsme autorizovaná firma od Porta Doors

Společnost Porta Doors píše svoji historii ve světě dveří už přes 30 let. Za tu dobu si vybudovala silnou pozici a její dveře nalezneme po celé severní polokouli. Naším cílem je vám nabídnou ty nejlepší služby, a proto v naší cestě ke spokojeným zákazníkům nechybí ani certifikát Autorizovaná montážní firma Porta Doors, která zaručuje správnou montáž dveří a prodlužuje záruku výrobků až na 5 let.

Interiérové dveře nejen pro Hradec Králové

Firma DOMIVO má své zázemí a kamennou prodejnu v Náchodě. Denně však montážní týmy techniků jezdí za klienty po celých východních Čechách, proto mnoho našich referencí naleznete nejen v Náchodě, ale také v Hradci Králové, Pardubicích, Rychnově nad Kněžnou či v Jičíně.

Kromě interiérových a vchodových dveří pro vás zajistíme také okna, stínění, podlahy i kompletní provádění staveb na klíč.

Více o našich službách

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme ve splněních vašich snů o krásném bydlení.