Řešíte montáž garážových vrat?

|
31.10.2022

Ať už stavíte či přestavujete svůj dům, pak nejspíš řešíte i montáž garážových vrat. Vždyť útočiště pro vašeho plechového miláčka na čtyřech kolech se stává důležitou součástí vašeho bydlení.Jestliže nevíte, jaké nejlepší řešení garážových vrat zvolit, nechte si poradit od profíků, kteří vám rádi poradí ten nejvhodnější typ právě pro vás. Volba a následná montáž garážových vrat totiž především závisí na prostorových možnostech vaší garáže i místa před ní.

Montáž těch pravých garážových vrat 

Montáž garážových vrat a jejich typy

Rozhodli jste se pro montáž garážových vrat a chcete znát všechny typy, mezi nimiž můžete volit? Na výběr máte z několika různých nejoblíbenějších možností. Jedná se o gáražová vrata: rolovací, posuvná, výklopná, sekční a křídlová. Každá z těchto variant v sobě skrývá své plusy, ale i mínusy. Záleží jen na vás, pro kterou se vzhledem ke konceptu vaší garáže i vašeho očekávání rozhodnete.

Montáž rolovacích garážových vrat

Rolovací garážová vrata jsou oblíbenou variantou, která se chlubí přednostmi, jež určitě oceníte. Na podobném principu otáčení za sebou naskládaných jednotlivých lamel fungují i venkovní rolety. Jejich ovládání je buď mechanické, nebo si můžete zvolit komfortní prvek v podobě dálkového motorického ovládání. Na montáž rolovacích garážových vrat nejsou potřeba zvláštní stavební úpravy a nevyžadují téměř žádnou speciální údržbu. Pokud však potřebujete v garážových dveřích okno či dveře a dobrou tepelnou izolaci, dejte přednost jinému typu dveří.

Montáž sekčních garážových vrat

Ani montáž sekvenčních garážových vrat není nic složitého! Tento typ garážových vrat patří mezi zákazníky mezi nejoblíbenější. Tato vrata totiž slibují bezchybné a tiché ovládání, šetření prostoru, dlouhou životnost, bezproblémový chod a ještě navíc skvěle vypadají! Lze je pořídit v různých barvách tak, aby dokonale ladily k celkovému vzhledu vašeho domu a nenarušovaly jeho ráz. Zkrátka se na ně můžete spolehnout po všech stránkách.

Poptat nová garážová vrata

Montáž posuvných garážových vrat

Na rozdíl od ostatních typů garážových vrat, se tyto pohybují do strany, ne ke stropu. Za největší výhodu této možnosti považujeme flexibilitu tohoto způsobu otvírání. Vždyť která jiná garážová vrata se přizpůsobí otevření jak pro kolo, tak pro vůz? Montáž posuvných garážových vrat není složitá a i v tomto případě si můžete zvolit mezi ručním a elektrickým ovládáním.

Montáž výklopných garážových vrat

Výklopná garážová vrata vám zajistí bezproblémové zavírání dveří, které vám možná bude závidět nejeden soused. Jejich chod je velmi tichý a lze obstarat jejich elektrický pohon. Výhodou je možnost zabudování vchodových dveří či okénka. Také lze zajistit dodatečné zabezpečení, takže o své poklady v garáži nemusíte mít strach. Montáž výklopných garážových vrat vás mile překvapí svou funkčností.

Montáž křídlových garážových vrat

Křídlová garážová vrata jsou klasikou už dlouhá léta. Jejich technologie však šla mílovými krky kupředu a mile vás překvapí svými vlastnostmi. Křídlová garážová vrata najdeme na trhu v mnoha barevných provedeních, což ocení i ten nejnáročnější zákazník. Než se pustíte do montáže křídlových garážových vrat, zvažte všechny možnosti.

Montáž garážových vrat na míru

Honí se vám hlavou myšlenky, že si montáž garážových vrat na míru nemůžete dovolit? Zapomeňte na předsudky, s námi dosáhne na vysněná garážová vatra každý. Vaše požadavky změníme ve skutečnost k vaší naprosté spokojenosti. Navštivte nás na kamenné prodejně nebo se nechte inspirovat na webových stránkách. Dejte nám vědět, jaké máte na garážová vrata požadavky, a my pro vás připravíme nejlepší řešení na míru. Navštívit nás můžete samozřejmě také osobně v kamenné prodejně v Náchodě, kde pro vás mimo jiné máme připravené vzorky barevných variant vrat.