Odhalte kouzlo interiérových roletek

|
26.7.2019

Vyčarujte nezaměnitelnou atmosféru vašeho domova pomocí interiérových roletek. Vnitřní rolety jsou oblíbenou variantou stínící techniky nejen díky své praktické funkci. Na rozdíl od venkovního stínění vám pomůžou nenuceně doladit váš interiér. Na výběr je celá řada barevných variant i materiálů, takže si ty pravé roletky do oken vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Interiérové roletky jako praktický doplněk

Interiérové roletky dotvoří váš interiér a zároveň skvěle plní své hlavní úkoly:

  • Zabraňují přístupu slunečního světla
  • Chrání před ohříváním interiéru
  • Zajišťují soukromí

Hrajte si s barvami i materiály interiérových roletek

Univerzální roletky do všech oken? Není to trošku nuda? Nebojte se využít možností a zvolte si takové interiérové roletky, které se budou do vašeho domova skutečně hodit. V klidu se ve svém domově rozhlédněte. Máte obývák laděný do teplých barev a kuchyň do studených? Přizpůsobte tomu i výběr roletek do oken. Není na tom nic složitého. Stačí trošku popustit uzdu fantazii a představit si, že interiérové roletky mohou sloužit nejen jako stínění, ale i jako designový prvek a dekorace. A pokud si nejste jisti, která barva či materiál by se nejlépe hodily právě do vašeho interiéru, poraďte se s odborníky.

Vyberte si roletky do oken podle účelu

Pří výběru roletek do oken si také nejprve ujasněte, jakou funkci od nich očekáváte. Interiérové roletky můžete využít od jemného tlumení slunečního světla až po úplné zatemnění oken. Pokud si rádi přispíte nebo pracujete na směny, vsaďte na oblíbený druh textilních rolet „den a noc“. Ty vám spolehlivě vytvoří příjemné přítmí i během dne.

Interiérové roletky se hodí do každého ona

Interiérové roletky se dají jednoduše nainstalovat do klasických i střešních oken. Manipulace s nimi je jednoduchá, většinou pomocí řetízku, takže se s nimi rychle naučí správně zacházet i děti. Údržba vnitřních roletek do oken je díky snadnému přístupu snazší než u venkovních rolet. Interiérové roletky využijete nejen pro stínění ve vašem domově. Pro své vlastnosti nachází čím dál častější uplatnění i v komerčních budovách, kancelářích i restauracích. Zkrátka ve všech oknech, kde je potřeba zabránit přímému slunečnímu svitu a zároveň doladit interiér.

Vsaďte na kvalitní roletky do oken

Poohlížíte se po nové stínící technice do vašeho interiéru? Vybírejte kvalitní výrobky. Rozhodně se vám to díky dlouhé životnosti materiálů a větší odolnosti vyplatí. Nebudete se poté muset strachovat, že vám tkanina u roletek do oken vybledne, nebo se porouchá navíjecí systém.

Vybrat interiérové roletky