Blog

Plastová okna na míru

|
22.1.2021

Potřebujete nová okna? Ať už stavíte nový či rekonstrujete starý dům nebo chcete vyměnit okna ve vašem bytě, musíte se rozhodnout, jaká chcete. Možností je několik, ovšem nejoblíbenější a nejčastější jsoujednoznačně plastová okna na míru.

Plastová okna na míru

Plastová okna na míru mají samé plusy

Plastová okna najdeme ve většině domácností a vůbec není se čemu divit. Plastová okna na míru mají téměř všechny výhody oproti dřevěným nebo hlinikovým oknům.

Výhody plastových oken

  • pěkný čistý vzhled
  • možnost výběru z mnoha variant a dekorů
  • dobrá izolace
  • téměř bezúdržbové
  • příznivá cena

Sestavte si plastová okna přímo na míru

Plastová okna si můžete vytvořit přímo na míru dle vašich představ a vkusu. Vybírat můžete z mnoha dekorů dřeva a dalších barev a vytvořit si tak bydlení přesně podle vás. Navíc barevné folie, které se používají k docílení finálního vzhledu jsou stálobarevné a vysoce odolné vůči klimatickým podmínkám.

Na skle záleží nejvíce

Také si můžete vybrat z různých typů zasklení. Sklo a jeho vlastnosti jsou na prvním místě, protože sklo tvoří největší plochu každého okna a jeho tepelná a zvuková izolace je zásadní.

Správnou kombinací skel, rámečků a vyplnění meziprostorů lze vyřešit okna na všechny stavby. I proto lze vyřešit okna i do nejrůznějších atypických rozměrů.

Plastová okna Náchod

Nechte výměnu či pořízení nových plastových oken na společnosti DOMIVO z Náchoda. Přijedeme za vámi, vše zaměříme, s výběrem poradíme a zajistíme výrobu. Následně za vámi dorazí tým techniků a odborně nová okna namontujeme. K oknům nabízíme několik typů parapetů, stínění i různé další doplňky.

Chci nezávazně poptat

Máte dotazy nebo chcete vědět více?

Pro více informací nebo v případě zájmu o zaslání nezávislé cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.