Podlahy na míru nejen pro Hradec Králové

|
27.6.2022

Podlaha je nedílnou součástí každého interiéru a jedná se o jeden z dlouhodobých prvků, který by měl být nadčasový a zároveň odolný. V našem sortimentu naleznete širokou nabídku různých podlahových řešení, od ekonomicky výhodných podlah až po nadstandardní materiály, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Tipy, jak vybrat vhodnou podlahu

V naší bohaté nabídce podlah si jistě vyberete svého favorita. Z materiálů u nás naleznete laminát, vinyl, PVC a marmoleum, dále koberce, korkové i tradiční dřevěné podlahy. Výběr podlahy by neměl být unáhlený, proto předem zvažte tyto praktické rady:

  • Jak bude podlaha zatěžována? Máte domácí mazlíčky? Bude podlaha ve vlhkém prostředí? Jiný nápor musí snést podlaha ve vstupní chodbě, jiný v koupelně a jiný například v obývacím pokoji.
  • Máte podlahové topení? S ním si řada podlah bez problému poradí. Vyhnout byste se měli dřevěné podlaze, které by takové změny teplot nedělaly dobře.
  • Jak náročná bude údržba? Například dřevěné podlahy je potřeba čas od času napastovat, a pokud po letech ztratí svoji krásu, stačí je obrousit a jsou opět jako nové. Naopak například PVC a marmoleum je bezúdržbové a snese i náročné prostředí.
  • Jak bude vypadat podlaha v interiéru? Častým požadavkem klientů je sjednocení podlahy ve většině místností. Oblíbené jsou také podlahy bez přechodů mezi místnostmi, což zjednodušuje i údržbu.
  • Jaký zvolit vzhled podlahy? Platí pravidlo, že menší a tmavé místnosti uvítají podlahu světlou, naopak ve velké světlé místnosti vynikne podlaha tmavší. Důležité je pamatovat také na vybavení interiéru – například světlejší nábytek lépe vynikne na tmavé podlaze.

Ukázka našich podlah

Vyřešíme podlahu od A do Z

Nechte realizaci podlahy kompletně na nás. Při výběru vám odborně poradíme, v případě stávající staré podlahové krytiny se postaráme o její likvidaci a profesionálně položíme podlahu novou. Díky tomu, že se věnujeme také provádění staveb, zajistíme vyrovnání a nivelaci podlahy, aby byla základní vrstva připravená na jedničku a následná pokládka proběhla bez problémů.

Chci podlahu nezávazně nacenit 

Podlahy pro Hradec Králové, Náchod i celou republiku

Kamennou pobočku DOMIVO najdete v Náchodě a naše realizace po celé České republice. Nejvíce zakázek probíhá ve východních Čechách, například v Hradci Králové, Pardubicích, Trutnově či v Dobrušce. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se o vaši novou podlahu postaráme na míru a profesionálně – přesvědčte se o kvalitách naší práce v referencích.