Rekonstrukce rodinného domu

|
19.10.2021

Snili jste o vlastním domě a konečně se vám podařilo nějaký koupit? Neměli jste štěstí na novostavbu, ale koupili jste starší dům, který je sice na krásném místě, ale je na něm spousta práce? Pak vás čeká rekonstrukce rodinného domu.

Rekonstrukce rodinného domu má také své výhody

Možnost brzkého nastěhování, nenahraditelná atmosféra starého domu nebo postupná investice - to jsou hlavní důvody, proč se majitelé rozhodují pro rekonstrukci rodinného domu místo nové výstavby. O tak se však může stát, že po shlédnutí stavu domu odborníkem zůstanou jen základy a nosné zdi.

I tak se však investice vyplatí, protože odměnou vám bude dům perfektně zapadající do svého prostředí a bude vám sloužit desítky let.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Řešení rekonstrukce rodinného domu na míru

Rekonstrukce rodinného domu je vždy individuální záležitostí, která může zahrnovat vše od drobných úprav interiéru až po kompletní rekonstrukci stávající stavby. Vždy záleží na stavu domu, na vašich přáních a také na vašich finančních možnostech. Obraťte se na nás a my s vámi vše projdeme a navrhneme ideální řešení šité přímo vám na míru.

Rekonstrukce rodinného domu krok za krokem

Jaký je postup rekonstrukce rodinného domu u DOMIVA?

  • po našem telefonátu nebo e-mailu si dohodneme schůzku u vašeho domu, který budeme rekonstruovat
  • v případě, že nebudete mít vlastní projekt, proběhne schůzka i s naším projektantem a na základě jeho spolupráce s vámi vypracujeme projektovou dokumentaci, ve které bude
  • zaznamenán stávající stav domu
  • podle vašich přání a představ zpracujeme předběžný rozpočet a harmonogram prací
  • po odsouhlasení zpracujeme projektovou dokumentaci ke stavebnímu řízení (to za vás můžeme také vyřídit)
  • poté následuje samotná rekonstrukce řízená zkušeným stavbyvedoucím
  • po dokončení rekonstrukce vám předáme dům připravený k užívání

V DOMIVU jsme na vše vybaveni

Společnost DOMIVO s.r.o. byla založena s cílem nabídnout široký sortiment a komplexní služby pro výstavbu a rekonstrukci bytových i nebytových prostor. Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce a snaze o kompletní služby tvoří dnes značnou část naší činnosti provádění staveb všeho druhu. Zajistíme dílčí provádění staveb i realizaci na klíč.Díky naší technice a vybavení jsme schopni provádět stavební práce efektivněji.

Naše reference

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.