Stavba bazénu na klíč

|
28.5.2021

Milujete vodu a nejraději byste celé léto strávili v bazénu? Ale na koupališti vám vadí přítomnost ostatních lidí, protože nemáte skoro žádný prostor sami pro sebe? Máte zahradu ale nemáte čas cokoliv řešit? Stavba bazénu nějaký čas zabere a proto vám ho DOMIVO postaví na klíč.

bazén na klíč

O stavbu bazénu na klíč se kompletně postaráme

Mít svůj vlastní bazén dnes již není takovým luxusem, jako tomu bývalo dříve. Bazény se stávají nedílnou součástí zahrad i vzhledem k teplým létům, která u nás v posledních letech panují. A mít bazén jenom pro sebe s sebou přináší spoustu výhod - nemusíte nikam jezdit, tísnit se na přeplněných koupalištích a jen vyjdete z domu, můžete se osvěžit, a to klidně každý den. V DOMIVU vám zařídíme stavbu bazénu na klíč a o vše se postaráme.

Chci nezávaznou nabídku

Stavba bazénu na klíč aneb vše najednou

V dnešní době je asi nejsložitější najít si na něco čas. Nejde totiž jenom o samotnou stavbu, ale také o výběr bazénu a dalších věcí, které jsou pro konečný výsledek důležité. Každý zákazník chce, aby vybrané řešení bylo pro jeho potřeby nejlepší a vyhovovalo všem jeho nárokům a požadavkům.

Rovněž je klíčové, aby realizační firma dokázala zařídit a obstarat vše, co je ke stavbě bazénu na klíč potřeba a zákazníkovi pak nevznikaly další náklady u jiných firem.

Stavba bazénu na klíč krok za krokem

  1. Příprava - chůzka se zákazníkem - upřesnění požadavků, pomoc s výběrem bazénu i dalšího příslušenství, možnosti realizace,....
  2. Zaměření a vytyčení bazénu
  3. Objednávka bazénu a příslušenství
  4. Samotná realizace - přípravné, výkopové, stavební a další práce
  5. Dle přání zákazníka realizace okolí bazénu, například pokládka dlažby nebo obložení
  6. Uvedení bazénu do provozu a dodání příslušenství
  7. Dle přání zákazníka případná realizace zastřešení nebo ohřevu vody
  8. Předání bazénu zákazníkovi včetně veškerých informací

Stavba bazénu na klíč i svépomocí

Všechny práce ohledně stavby bazénu na klíč jsou vždy přesně uvedeny ve smlouvě o díle. Samozřejmě je možné, že vše nemusí probíhat podle výše uvedených bodů, ale zákazník si po domluvě může zajistit sám například pokládku dlažby v okolí bazénu.

Stavíme pro vás

Máte dotazy?

Potřebujete poradit nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.