Terénní úpravy kolem domu

|
19.12.2022

Domeček vám stojí, ale kolem něho to zatím vypadá jako po výbuchu bomby? Všude různé hromady hlíny, nerovný terén nebo dokonce jámy? Sami na úpravy nemáte čas a rýč s lopatou nejsou zrovna vaši kamarádi? Pak je tu pro vás DOMIVO, které se o terénní úpravy kolem domu postará za vás.

terénní úpravy kolem domu

Správné provedení terénních úprav kolem domu je zásadní

Terénní úpravy kolem domu předchází každé zahrádce nebo novému trávníku. Pokud jsou správně provedeny, vaše zahrada bude skvěle fungovat. V případě, že je odvedena nekvalitní práce, mohou vzniknout problémy, za které draze zaplatíte.

Základ, na kterém budete stavět

Terénní úpravy totiž tvoří základ, na kterém budete stavět svou novou zahradu. A to ať už se jedná o budoucí travnatou část, zahrádku nebo zpevněné cesty a zídky.

Co hraje roli?

  • správné vyspádování pozemku
  • terén by měl odvádět vodu na místo, kde to nebude vadit
  • voda nesmí stékat k domu
  • nutnost zachování původních vrstev zeminy pro budoucí výsadbu

Chci nezávazně poptat 

Minibagr na zemní práce

Potřebujete provést zemní práce minibagrem? U nás v DOMIVU máme k dispozici kromě lidské síly také minibagr. Objednáte si nás, a my vám provedeme veškeré zemní práce, které potřebujete.

Disponujeme MINIBAGREM 4T - TAKEUCHI TB 138 FR, který si můžete u nás také půjčit za cenu 800 Kč za hodinu včetně obsluhy. Více informací o našem minibagru najdete zde.

Kompletní zemní práce i zapůjčení nářadí

Zajišťujeme kompletní zemní práce pro všechny typy objektů, ať už se jedná o hrubé terénní úpravy či dokončovací práce. Díky plně vybavenému technickému zázemí a zkušenému týmu nabízíme kromě zemních a výkopových prací také zapůjčení nářadí

Ceník zemních a výkopových prací 

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.