Zateplení rodinného domu

|
19.11.2021

zateplení rodinného domu

Pokud ještě nemáte zateplený dům, měli byste zpozornět. Možná vás na myšlenku nutnost zateplení přivedla současná energetická krize, možná jste to měli v plánu už delší dobu - ať tak či tak, zateplení rodinného domu je rozhodně aktuálním a důležitým tématem.

Ušetřete zateplením rodinného domu až 60% nákladů za vytápění

V současné době je totiž každému jasné, že zateplením rodinného domu ušetří velké peníze za vytápění - v závislosti na různých faktorech to může být až 60% nákladů na energie.

Neplýtvejte zbytečně energiemi

V případě nezatepleného domu si totiž můžete být naprosto jistí, že zbytečně plýtváte tepelnou energií. Jak to? Princip je jednoduchý - teplo z vašeho domu rychle uniká a naopak chlad zvenčí snadno pronikne dovnitř.

Výhody zateplení rodinného domu

  • výrazná úspora nákladů za vytápění
  • vylepšení vnitřního mikroklimatu
  • zlepšení technického stavu
  • větší zvuková izolace
  • zvýšení hodnoty

Jak tlustou izolaci zvolit?

To je častá otázka, která jde ruku v ruce s uvědoměním, že je potřeba dům zateplit. Obecně platí, že tepelná izolace by měla být co nejsilnější - odborné studie uvádějí tloušťku 34 až 51 centimetrů - takováto šíře ovšem mnohdy není reálná a v praxi bývá za minimální tloušťku považováno 10 centimetrů, obvyklou 16 centimetrů a optimální 24 centimetrů.

Profesionální zateplení rodinného domu

My v DOMIVU se zateplením rodinných domů zabýváme již několik let.

Nezávazně vám připravíme vám odborný posudek, profesionálně zateplíme váš rodinný dům a vy díky tomu ušetříte za vytápění.

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.