Zděné rodinné domy na klíč

|
29.6.2021

Mít svůj vlastní dům se zahradou je snem snad každého. Nemuset platit nájem v bytě a mít dostatek prostoru a hlavně možnost terasy, zahrádky a “výběhu” pro děti - to jsou hlavní důvody, proč je bydlení v domě tak lákavé. Ovšem cesta k finálnímu vysněnému domečku není vůbec jednoduchá. A proto je tu pro vás DOMIVO, které má se zděnými rodinnými domy na klíč zkušenosti.


Postavíme vám zděný rodinný dům na klíč

A právě složitosti spojené s výstavbou domu mnoho lidí od jeho stavby odrazuje. Ano, pokud je vám stavebnictví, znalost legislativy a pracovních postupů na hony vzdálené, je to složitější. Pokud byste se svého snu však vzdát nechtěli, ale nemáte čas nebo se nechcete na stavbě podílet, nevadí - zděný rodinný dům vám postavíme na klíč.

Výběr firmy při stavbě zděného rodinného domu na klíč je zásadní

Zásadním rozhodnutím při stavbě zděného rodinného domu na klíč je to, jakou firmu si vyberete. Od toho se odvíjí vše ostatní. Oblíbenými se v poslední době a na základě zkušeností staly spíše menší firmy - už jenom díky osobnějšímu přístupu.

Více o našich stavbách

Obzvláště velkou pozornost je pak třeba věnovat smlouvě o dílo, kde musí být do detailu popsáno, co nabídka obsahuje a co je zahrnuto v ceně. Také zde musí být přesně stanoveny termíny.

Proč si nechat postavit dům na klíč

  • dům budete mít postavený rychleji
  • vše vyřídíme za vás a vy se můžete věnovat své práci nebo koníčkům
  • zkušenosti firmy
  • výhodnější nákup materiálu pro firmy
  • možnost úprav i kolem domu
  • přesně daný termín dokončení
  • záruky

Chci nezávazně poptat

Věnujte se své práci a stavbu nechte na nás

Pokud si chcete ušetřit starosti a nervy se stavbou domu, rozhodně se vyplatí nechat to na odbornících, přeci jenom si stavíte dům na celý život, tak by mělo být vše v pořádku. Vy se můžete věnovat své práci, rodině, koníčkům a nemusíte se stresovat stavbou. Nechte si postavit zděný rodinný dům na klíč.

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.