Okna a dveře

22.9.2023
Zastínění oken je jedním z nejdůležitějších prvků v interiéru každého domu či bytu.
Okenní rolety den a noc využijete dvěma způsoby
12.8.2023
Interiérové dveře hrají v našich domovech důležitou roli. Nejenže oddělují jednotlivé místnosti, ale také přidávají do interiéru estetiku, charakter a dominantní prvek.
Jak vybrat interiérové dveře?
18.7.2023
Hledáte nejlepší střešní řešení, díky kterému získá váš domov eleganci a dlouhou životnost, nemusíte zůstat jen u tradičních možností jako je plast nebo dřevo. 
Hliníková střešní okna jsou skvělou volbou
20.5.2023
Při výběru nových interiérových dveří máte na výběr z několika možností. Klasikou jsou otočné dveře. Stále více zákazníků dává přednost dveřím posuvným. 
Posuvné interiérové dveře na zeď
30.5.2022
Dveřní zárubeň s obložkou povýší vzhled celého interiéru o úroveň výše. Klasická kovová futra jsou sice funkční, ale díky obložkám docílíte sjednocení s dveřmi i celým interiérem. 
Montáž obložek u interiérových dveří
25.4.2022
Plánujete rekonstrukci či zařízení nového interiéru? V tom případě budete jistě řešit také interiérové dveře se zárubní. 
Interiérové dveře se zárubní
29.3.2022
Sháníte klasické, posuvné, protihlukové či protipožární dveře? Jste tu správně. DOMIVO nabízí prodej a montáž interiérových dveří od sedmi evropských výrobců.
Prodej a montáž interiérových dveří
22.9.2021
Cítit se doma bezpečně je jedním ze základů spokojeného žití. Obzvláště pokud bydlíte v paneláku, nikdy si nemůžete být jisti tím, kdo bude do domu vpuštěn a kdo se prochází po chodbách. 
Bezpečnostní vchodové dveře do bytu
30.3.2021
Přestože se všichni těšíme na teplé počasí a na sluníčko, nebude trvat dlouho, a před slunečními paprsky se naopak budeme schovávat. Když přijde horké léto, jsme vděčni za trochu stínu. 
Venkovní výsuvné markýzy
22.1.2021
Potřebujete nová okna? Ať už stavíte nový či rekonstrujete starý dům nebo chcete vyměnit okna ve vašem bytě, musíte se rozhodnout, jaká chcete. 
Plastová okna na míru