Okna a dveře

30.5.2022
Dveřní zárubeň s obložkou povýší vzhled celého interiéru o úroveň výše. Klasická kovová futra jsou sice funkční, ale díky obložkám docílíte sjednocení s dveřmi i celým interiérem. 
Montáž obložek u interiérových dveří
25.4.2022
Plánujete rekonstrukci či zařízení nového interiéru? V tom případě budete jistě řešit také interiérové dveře se zárubní. 
Interiérové dveře se zárubní
29.3.2022
Sháníte klasické, posuvné, protihlukové či protipožární dveře? Jste tu správně. DOMIVO nabízí prodej a montáž interiérových dveří od sedmi evropských výrobců.
Prodej a montáž interiérových dveří
22.9.2021
Cítit se doma bezpečně je jedním ze základů spokojeného žití. Obzvláště pokud bydlíte v paneláku, nikdy si nemůžete být jisti tím, kdo bude do domu vpuštěn a kdo se prochází po chodbách. 
Bezpečnostní vchodové dveře do bytu
30.3.2021
Přestože se všichni těšíme na teplé počasí a na sluníčko, nebude trvat dlouho, a před slunečními paprsky se naopak budeme schovávat. Když přijde horké léto, jsme vděčni za trochu stínu. 
Venkovní výsuvné markýzy
22.1.2021
Potřebujete nová okna? Ať už stavíte nový či rekonstrujete starý dům nebo chcete vyměnit okna ve vašem bytě, musíte se rozhodnout, jaká chcete. 
Plastová okna na míru
20.1.2020
Možností, jak vyřešit stínění je mnoho. Ovšem absolutní špičkou jsou venkovní okenní rolety, které jsou jednoznačně nejoblíbenějším exteriérovým stínícím prvkem. 
Venkovní okenní rolety jsou jedničkou
28.11.2019
Máte rádi věci, co opravdu vydrží? Chcete mít úsporná okna, která nebudete muset nikdy měnit? Chcete mít dům plný světla? Pokud jste odpověděli ano, jsou pro vás hliníková okna jasnou volbou. 
Hliníková okna ocení i další generace
30.9.2019
Chystáte se vybírat nová okna? Pak určitě narazíte na otázku, zda si pořídite dvojsklo nebo trojsklo. Jednoznačně nejoblíbenější a nejčastěji realizovaná okna jsou v současné době trojskla.
Dvojsklo nebo trojsklo?
26.7.2019
Vyčarujte nezaměnitelnou atmosféru vašeho domova pomocí interiérových roletek. Vnitřní rolety jsou oblíbenou variantou stínící techniky nejen díky své praktické funkci. 
Odhalte kouzlo interiérových roletek