Rodinné domy

20.11.2023
Stavba vlastního domu je jednou z nejdůležitějších a zároveň nejvzrušujících událostí v životě.
Stavba domu na klíč je klíčem k vlastnímu domovu
19.12.2022
Domeček vám stojí, ale kolem něho to zatím vypadá jako po výbuchu bomby? Všude různé hromady hlíny, nerovný terén nebo dokonce jámy? 
Terénní úpravy kolem domu
23.11.2022
Zateplení rodinného domu se zejména v posledních měsících skloňuje ve všech pádech. 
Zateplení rodinného domu
24.2.2022
Potřebujete provést výkop nebo připravit základy na zahradní domek, u kterých by byl běžný bagr zbytečně velký nebo by se na místo kvůli svým rozměrům vůbec nedostal? 
Zemní práce minibagrem
28.1.2022
Potřebujete připravit základy pro stavbu domu? Chcete vykopat díru pro bazén? Poptáváte stavební techniku a nákladní dopravu i s odborně vyškolenou obsluhou?
Cena zemních a výkopových prací
14.12.2021
Přemýšlíte, jakou dlažbu zvolit ke svému domu? Pak zaměřte svou pozornost na zámkovou dlažbu, která je jednoznačně nejrozšířenějším typem.
Pokládka zámkové dlažby
19.11.2021
Pokud ještě nemáte zateplený dům, měli byste zpozornět. Možná vás na myšlenku nutnost zateplení přivedla současná energetická krize, možná jste to měli v plánu už delší dobu.
Zateplení rodinného domu
19.10.2021
Snili jste o vlastním domě a konečně se vám podařilo nějaký koupit? Neměli jste štěstí na novostavbu, ale koupili jste starší dům, který je sice na krásném místě, ale je na něm spousta práce? 
Rekonstrukce rodinného domu
15.8.2021
Milujete grilování, venkovní posezení s kávou nebo prostě jen rádi trávíte čas na zahradě? Pak potřebujete mít své zázemí, díky kterému budete při hezkém počasí trávit většinu času venku. 
Stavba pergoly na klíč
29.6.2021
Mít svůj vlastní dům se zahradou je snem snad každého. Nemuset platit nájem v bytě a mít dostatek prostoru a hlavně možnost terasy, zahrádky a “výběhu” pro děti. 
Zděné rodinné domy na klíč