Interiérové dveře

Provádíme montáž a prodej interiérových a vchodových dveří od renomovaných evropských výrobců Vasco, Sepos, Erkado, Pol-Skone, Masonite, Porta, Verte. Zákazník má na výběr z velkého počtu modelů dveří, povrchových syntetických a PVC folií, CPL laminátů, ale i přírodních dýh.

Materiál pro interiérové dveře

Na vnitřní výplň dveří lze použít „voštinu“, vrtanou, nebo plnou dřevotřísku. Vybírat lze až z 18 druhů skel. Dveře můžeme nabídnout v několika výrobních rozměrových normách, případně atyp na tzv. kontrakt. Všechny modely interiérových dveří lze objednat také jako posuvné do kazety ve stěně, nebo jako nástěnné s klasickým, nebo elegantním aluminiovým posuvným systémem.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Obložky i akustické a protipožární dveře

V případě malého prostoru lze použít dveře lomené symetrické bez kliky, nebo asymetrické s klikou a zámkem. Další možností jsou technické dveře a to: akustické 27, 32, 42 dB, protipožární El 30 a El 60 i v kovovém provedení, aqua, kovové a nerezové či vchodové bezpečnostní.
Co se týká obložek a zárubní, máme v nabídce až 20 modelů a variant pro různé použití. 

dveře interier

 

Problémem není ani dodání obložek se světlíkem nade dveřmi.

Proč mít dveře z DOMIVO?

Vlastníme certifikát Autorizovaná montážní firma, který jsme získali přímo u výrobce dveří firmy Porta Doors. Tím výrobce zaručuje správnou montáž a prodloužení záruky až na 5 let. Svěřte dveře týmu DOMIVO a získejte jistotu odborné montáže. Pro více podrobností nás neváhejte kontaktovat.

Potřebujete vchodové dveře? Prohlédněte si naší nabídku.

Katalogy k prohlédnutí

icona
ERKADO katalog 2019
Velikost: 7 MB
 
icona
Katalog Vasco 2018
Velikost: 20 MB
 
icona

Masonite katalog 2019
Velikost: 13 MB

 
icona
 
icona
Porta 2019
Velikost: 8 MB
 
icona
 
icona
VERTE 2019
Velikost: 29 MB