Ve firmě DOMIVO s.r.o. kromě komplexních služeb v oboru výplní stavebních otvorů nabízíme také bezpečnostní dveře od společnosti HT dveře. Víme, že je pocit bezpečí pro klidný život velmi důležitý, proto máme v nabídce bohatý sortiment dveří, zámků a další systémů, které ochrání vás, vaši rodinu i majetek. Zajistíme pro vás poradenství, odbornou montáž i servis. Postaráme se o zabezpečení bytu nebo rodinného domu v Náchodě a okolí.

Bezpečnostní dveře do bytu

Výrobce HT dveře má pro své zákazníky dva typy bezpečnostních dveří do bytu, a to PREMIUM a MAGNUM. Každý z nabízených modelů splňuje náročné bezpečnostní podmínky. Kromě vysokého stupně zabezpečení vchodu získáte také kvalitní odhlučnění od hlasitých sousedů a tepelnou izolaci, která se brzy projeví na nižších výdajích za teplo. 

Bezpečnostní dveře do rodinného domu

Bezpečnostní dveře do rodinného domu jsou v každodenním kontaktu s rozmary počasí. Proto vždy vybírejte z takových modelů, které pod vlivem UV záření nemění svůj vzhled a ani vlastnosti. Důležitá je také volba vnitřní izolace – ovlivňuje únik tepla, který poznáte nejen pocitově, ale i ve vyúčtování za energie. V nabídce DOMIVO pro vás máme bezpečnostní dveře, které splňují nejpřísnější normy pro stávající i nové budovy.

Bohatá nabídka doplňků ke dveřím

Samotné bezpečnostní dveře lze vybírat z mnoha variací materiálů, barev a modelů. To však není vše a v naší nabídce naleznete také široký sortiment doplňků ke dveřím (např. zámky, kování, kukátka a další). Vyberte si dveře od DOMIVO a nechte veškeré starosti na nás. Postaráme se o zaměření, demontáž a likvidaci stávajících dveří a samozřejmě o profesionální zapravení nových zárubní i se zednickými pracemi.

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kontaktujte nás