Častými nároky majitelů na moderní interiér je vzdušnost a minimalismus. Tyto požadavky bytoví designéři plní zakomponováním skleněných prvků, které působí odlehčeně a celkově prostor jemně oddělují. Navíc jsou skleněné dveře a stěny oblíbené pro své propuštění světla, a tak celý interiér působí otevřeně a má nižší nároky na umělé světlo než za použití klasických dveří.

Grafosklo a jeho široké využití

Grafosklo je speciálně upravené sklo, které dekoruje vnitřní digitální potisk nebo látka. V interiéru má široké použití a co se týká bezpečnosti, je pevné, odolné vůči nárazu a vyráběné z bezpečnostního kaleného skla. Pro naše zakázky odebíráme grafosklo a další skleněné prvky od české firmy JAP.

  • Skleněné dveře, stěny, zábradlí, plochy za kuchyňkou linkou, dělicí stěny, koupelnové stěny, pochozí skla a další
  • Celoskleněné dveře mohou být posuvné i otočné
  • Kromě nabízených dekorů a grafiky na míru můžete vybírat grafosklo neprůhledné, mléčné nebo širé

Široké využití skleněných stěn

Skleněné stěny mají využití nejen v moderních administrativních budovách, ve kterých opticky dělí prostor a vytvářejí oddělené zóny, ale také v salonech, hotelech a rodinných bytech a domech, do kterých vnášejí vysokou estetickou hodnotu. Pomocí skleněných stěn lze vytvořit také různé světlíky, čímž lze velice efektivně pracovat s denním světlem v interiéru.

Skleněné dveře provzdušní každý interiér

Někde se hodí dveře z masivu, jiný interiér si žádá vzdušné a odlehčené struktury – a právě tento požadavek splní skleněné dveře. I pro výrobu skleněných dveří je využíváno grafosklo, proto se můžete spolehnout na vysokou bezpečnost a z hlediska fantazie je zpracování motivů prakticky bez omezení. Co se týká soukromí, tak i skleněné dveře dokážou prostor odhlučnit a v případě, že zvolíte mléčné nebo neprůhledné sklo, stanou se tyto dveře ideální součástí i prostoru, ve kterém je kladen důraz na soukromí.

Přesvědčte se na vlastní oči v Náchodě

Nezdržujte se hledáním podrobností na internetu a navštivte naši kamennou prodejnu DOMIVO v Náchodě. Rádi se vám budeme naplno věnovat, ukážeme vám porovnání materiálů, zodpovíme vaše dotazy a v případě zájmu pro vás připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat a schůzku si předem domluvte – jen tak budeme mít dostatek času vše pečlivě probrat.

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kontaktujte nás