Stavební pouzdra, kování a další doplňky ke dveřím

Moderní dveře jsou nejen krásné a dodají vašemu interiéru ten pravý šmrnc, ale také velmi elegantní a praktické. Díky stavebním pouzdrům pro dveře, které se ukrývají ve stěně, můžete zapomenout na klasické panty a ušetřit tak v domácnosti či kanceláři mnoho prostoru. Důležitým prvkem je také kování na dveře a další dveřní doplňky, které jsou třešničkou na dortu v bytovém designu.

Interiéru vládnou stavební pouzdra

Tajemstvím dveří, které elegantně zajedou do stran, je stavební pouzdro. Posuvné dveře nejsou v bytové architektuře žádnou novinkou, ale v posledních letech díky svému minimalistickému vzhledu lákají čím dál tím více pozornosti. Je jen na vás, zda dveře při otevření celé zmizí v příčce, nebo je například v případě moderní skleněné varianty s potiskem necháte předsazené, díky čemuž se stanou nevšední a stálou dekorací.

Proč posuvné systémy JAP?

V DOMIVO již mnoho let spoléháme na stavební pouzdra a posuvné systémy JAP, kterých jsme za dobu našeho působení nainstalovali stovky. JAP je ryze česká firma, která se zaměřuje na kvalitu a nápaditý design za přijatelnou cenu.

Kování na dveře – drobný, ale velmi důležitý prvek

Otevírání dveří bereme často jako samozřejmost. Všimli jste si ale, že některé kliky pasují do ruky lépe a jejich otevírání je z ergonomického hlediska příjemnější? V prodejně DOMIVO jsme pro vás připravili bohatou ukázku vzorků různých klik, zámků, pantů a dalších doplňků ke dveřím, které si můžete pohodlně na jednom místě prohlédnout a vyzkoušet.

Vždy je důležité kování dveří ladit se samotnými dveřmi a s ohledem na celý interiér. Pamatujte na to, že kování na dveře je důležitým, ale ne zas až tak výrazným prvkem, proto by mělo působit decentně a celý vzhled interiéru stmelovat.

Další doplňky ke dveřím

V DOMIVO naleznete vše, co k vaším dveřím budete potřebovat. Velmi žádaným sortimentem jsou dveřní zarážky, různé druhy bezpečnostních zámků, kukátka, schránky, stylová klepadla a další doplňky ke dveřím. Nabídka je opravdu široká a jistě si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám ukážeme bohatou nabídku různých řešení, poradíme s výběrem a postaráme se o kompletní realizaci.

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kontaktujte nás