KDYŽ DOMOV, TAK DOMIVO

Dům či byt vybavený na míru podle vašich představ vytvoří atmosféru útulného domova. Ať už máte novostavbu, nebo plánujete rekonstrukci současného interiéru, společnost DOMIVO pro vás zajistí vše od oken, přes dveře, až po podlahy a kompletní provádění staveb. Navštivte nás na prodejně v Náchodě nebo nás neváhejte kontaktovat přes formulář - nalezneme spolu cestu, jak vytvořit ten pravý domov. 

Chcete se k nám podívat dřív než nás navštívíte? Prohlédněte si naši prodejnu a vzorkovnu.

  • Domov a rodina - základní hodnoty společnosti.
  • Tradice a zkušenosti od roku 2003.
  • Osobní přístup a kvalitně odvedená práce.

Proč si vybrat nás?

Mnohaleté zkušenosti

Naše mnohaleté zkušenosti uplatňujeme nejen u nás na náchodsku, ale realizujeme zakázky po celých Čechách.

Kamennou prodejnu, ve které pro vás máme připravenou bohatou ukázku vzorků oken, dveří i stínící techniky, najdete v Náchodě. Prodejna je také oblíbená u místních řemeslníků a kutilů, kteří u nás naleznou širokou paletu barev, laků a tmelů. Rozsah našich prací téměř nezná hranic, proto je DOMIVO nejen v posledních letech vyhledávanou společností pro realizaci bazénů, pergol, teras i stavby celých domů. Realizace DOMIVO však probíhají nejen ve Východočeském kraji, ale po celé České republice. Věnujeme se jak menším projektům, rodinným domům, administrativním budovám i rozsáhlým výrobním halám.

Pár slov z historie

Rodinná tradice ve spojení s vytvořením útulného domova, to je DOMIVO.

Svoji historii v rodině Vondřejců píše DOMIVO od roku 2006, kdy se postupem času společnost rozvinula z otce na syna. Jeden z jednatelů společnosti, pan Vlastislav Vondřejc st., působí v oblasti dodávky oken a vchodových dveří a s tím souvisejícího příslušenství již od roku 2006. Za dobu svého působení zrealizoval mj. i řadu rozsáhlých zakázek výměny oken a vchodových dveří v bytových domech nebo veřejných budovách (např. hlavní nádraží v Náchodě či poliklinika v Hradci Králové). V roce 2014 se rozhodl pan Vlastislav Vondřejc ml. zúročit své mnohaleté odborné zkušenosti ze stavebnictví (je autorizovaným stavitelem zapsaným v seznamu České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě) a založit společnost, která nabídne zákazníkům široký sortiment a komplexní služby pro výstavbu a rekonstrukci bytových i nebytových prostor.

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kontaktujte nás