Vinylové podlahy jsou kvalitní, praktické a odolné

Hledáte opravdu odolnou podlahu, která odolá zvířecím drápkům, chůzi v botách, vlhkosti a náročným podmínkám, o které se postarají malé děti? V tom případě bude vaším favoritem vinylová podlaha. Jedná se o velmi odolný materiál, který je vhodný i pro kombinaci s podlahovým vytápěním. A pokud se poškodí? Jednoduše se nepěkná část vymění.

Použití vinylové podlahy

Vinylové podlahy se používají jak v domácnostech, tak v kancelářích, prodejnách, koupelnách, saunách i recepcích, kde je velký ruch návštěvníků. Vynikají svojí praktičností, vysokou kvalitou, odolností proti poškrábání a jednoduchou údržbou. Ze širokého sortimentu dekorů vám v DOMIVO můžeme nabídnout hladký povrch, povrch upravovaný reliéfní ražbou a 3D technologii - díky tomu je vinyl k nerozeznání od pravých přírodních motivů.

Oproti laminátovým podlahám je vinyl mnohem teplejší, pružnější a především tišší - což ocení sousedi nejen v případě, pokud máte malé děti, které vysypou krabici se stavebnicí na podlahu.

Motivy vinylové podlahy

  • Dřevené dekory
  • Kámen
  • Dlažba
  • Korek

Výhody vinylu

  • Rychlá a snadná pokládka
  • Vysoká odolnost a dlouhá životnost
  • Jednoduchá údržba
  • Materiál je tichý a příjemný na dotek

Poškozený vinyl? Žádný problém!

Životnost vinylových podlah je 30 až 50 let. Jsou velmi odolné vůči nečistotám a odolávají i mechanickému poškození. Pokud se vám však stane nehoda a vinylový dílec je nevratně a viditelně poškozen, nemusíte se trápit a plánovat výměnu celé podlahy. Řešení je daleko snazší - stačí vyříznout a vyměnit poškozený díl a podlaha je opět jako nová.

Vyberte si podlahu v kamenné prodejně v Náchodě

V DOMIVO si jistě vinylovou podlahu vyberete. Nabízíme bohatou škálu dekorů od různých značek, například Quick step, Floor vinyl, Expona, Tarkett, Beauflor, Fatra, Tajima a další. Pokud chcete poradit s výběrem, inspirovat se nebo připravit nezávaznou cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Kamenná prodejna DOMIVO sídlí v Náchodě, ale zakázky realizujeme po celé České republice. Nahlédněte do referencí.

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kontaktujte nás