Mezi oblíbené krytiny, které jsou známé nejen pro svoji minimální údržbu, se řadí PVC podlahy a Marmoleum. Obě krytiny se využívají do domácností i komerčních prostor. Výrobců těchto krytin je celá řada, z naší praxe můžeme doporučit například Gerflor, Forbo Linoleum, Marmoleum a další.

Nerovný podklad?

Vybírejte PVC Gerflor PVC krytiny mají všeobecně vysoké nároky na rovinnost podkladu. Po čase se všechny nečistoty a nerovnosti pod PVC podlahou propíší a ruší tak estetický vzhled i pochozí plochu. Pokud vás však tlačí čas a nemůžete se během pokládání nové podlahy věnovat vyrovnávacím vrstvám, existuje řešení - ekologicky šetrné podlahové krytiny Gerflor, které jsou schopné díky patentované technologii nerovnosti podkladu vyrovnat.

PVC podlaha Gerflor a její výhody

  • Jedinečná konstrukce a patentovaná technologie pro řešení nerovností podkladu (tzv. Fiber Glass).
  • Povrchová vrstva ošetřena nátěrem Sanosol (ochrana proti bakteriím a plísni).
  • Vysoká odolnost proti opotřebení a silná nášlapná vrstva 0,40 mm.
  • Vrstva z podkladové pěny zaručuje měkkost při došlapu.
  • Široká paleta klasických i luxusních dekorů.
  • Záruka 15 let v bytových prostorech.

Marmoleum - příroda a odolnost, která mile překvapí

Marmoleum je 100% přírodní produkt, který je biologicky odbouratelný a nenarušuje životní prostředí. V jeho složení nalezneme přírodní materiály jako je pryskyřice, lněný olej, vápenec, přírodní pigmenty, juta a další. Tato krytina využívá pro svoji výrobu také recyklované materiály, což je další krůček k ochraně životního prostředí.

Marmoleum nabízí klasiku i originalitu

Z hlediska designu nezná Marmoleum hranice. Vybírat můžete z jednoduchých, univerzálních vzorů, které jsou vhodné jak do bytu, tak do veřejných prostorů. Dále se Marmoleum využívá například ve sportovních a výrobních halách, výstavištích či prodejnách. Velmi zajímavě vypadají sestavy různobarevných dílců, které jsou řezané laserem a skládané do originálních vzorů.

Rádi vám poradíme s výběrem, prostory zaměříme a v případě zájmu se postaráme o vyrovnání podlahy i položení nové krytiny na klíč. Neváhejte nás kontaktovat, v DOMIVO jsme tu pro vás.

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kontaktujte nás