Větrat, ale bez much!

Sezóna hmyzu je plném proudu, a proto pro Vás máme elegantní řešení pomocí rolovacích sítí:

Hmyz, jako jsou komáři, mouchy a vosy, může být nejen otravný, ale také představovat riziko pro zdraví a pohodu v domě. Řešení proti hmyzu, jako jsou rolovací sítě, se staly stále populárnějšími díky své efektivitě, jednoduchému použití a estetickému designu. V tomto článku se podíváme na výhody rolovacích sítí proti hmyzu a proč jsou skvělou volbou pro váš domov.  

1. Ochrana proti hmyzu

Prvním a nejdůležitějším benefitem rolovacích sítí je jejich schopnost chránit váš domov proti nežádoucímu hmyzu. Tyto sítě fungují jako bariéra, která zabraňuje vstupu komárů, much a jiného obtěžujícího hmyzu do vašeho domova, aniž by omezovala proudění vzduchu.  

2. Přirozené světlo a větrání

Jedním z klíčových prvků rolovacích sítí je jejich schopnost umožnit průchod světla a vzduchu do domova. To znamená, že i když jsou sítě nasazené, můžete stále využívat přirozené osvětlení a větrání, což je důležité pro zachování příjemné atmosféry v interiéru.  

3. Jednoduché použití i údržba

Rolovací sítě jsou velmi snadno ovladatelné a použitelné. Mohou být snadno namontovány na dveře či okna a ovládány pomocí jednoduchého mechanismu, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Rolovací síť proti hmyzu jen navinete do kazety podobně jako je tomu třeba u látkových rolet, pověsíte prádlo na sušák před oknem, a síť zase stáhnete. Velmi pohodlné, praktické a díky přesné výrobě na míru i vysoce účinné proti otravnému hmyzu. Co se týče údržby, rolovací sítě vyžadují minimální péči. Stačí je pravidelně čistit a udržovat v dobrém stavu.  

Níže si prohlédněte ukázku montáže a pro cenové nabídky a zaměřením nás neváhejte kontaktovat.

zpět