DOMIVO - od rodinné tradice k zákazníkovi

Domov a rodina - to jsou nejen základní hodnoty mnoha lidí, ale také základní kameny společnosti DOMIVO. Svoji historii v rodině Vondřejců píše DOMIVO od roku 2006,
kdy se postupem času společnost rozvinula z otce na syna.
Rodinná tradice ve spojení s vytvořením útulného domova, to je DOMIVO.

S čím vám v DOMIVO pomůžeme?

V současné době v DOMIVO nabízíme kromě dodávky vysoce kvalitních plastových a hliníkových oken a vchodových dveří i výběr z nepřeberné škály interiérových dveří (vč. zárubní) a podlahových krytin. V naší nabídce naleznete v neposlední řadě i stínicí techniku (žaluzie, rolety), kliky a kování v mnoha moderních designech. Provozujeme rovněž půjčovnu nářadí, stavební a zahradní techniky.

Na čem si zakládáme?

  • Rodinná tradice
  • Osobní přístup
  • Bohaté odborné zkušenosti
  • Kvalitní práce a spokojený zákazník

o_nas

 

Pár slov z historie

Jeden z jednatelů společnosti, pan Vlastislav Vondřejc st., působí v oblasti dodávky oken a vchodových dveří a s tím souvisejícího příslušenství již od roku 2006. Za dobu svého působení zrealizoval mj. i řadu rozsáhlých zakázek výměny oken a vchodových dveří v bytových domech nebo veřejných budovách (např. Zimní stadion v Náchodě).

Naše reference

Když se v roce 2014 naskytla příležitost rozšířit provozovnu v ulici Kladská v Náchodě, rozhodl se pan Vlastislav Vondřejc ml. zúročit své mnohaleté odborné zkušenosti ze stavebnictví
(je autorizovaným stavitelem zapsaným v seznamu České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě) a založit společnost, která nabídne zákazníkům široký sortiment a komplexní služby pro výstavbu a rekonstrukci bytových i nebytových prostor.

Sídlo máme v Náchodě, realizace po celých Čechách

Kamennou prodejnu, ve které pro vás máme připravenou bohatou ukázku vzorků oken, dveří i stínící techniky, najdete v Náchodě. Prodejna je také oblíbená u místních řemeslníků a kutilů, kteří u nás naleznou širokou paletu barev, laků a tmelů. Rozsah našich prací téměř nezná hranic, proto je DOMIVO nejen v posledních letech vyhledávanou společností pro realizaci bazénů, pergol,
teras i stavby celých domů.

Realizace DOMIVO však probíhají nejen ve Východočeském kraji, ale po celé České republice. Věnujeme se jak menším projektům, rodinným domům, administrativním budovám i rozsáhlým výrobním halám. Nahlédněte do našich referencí na webu nebo sledujte náš Facebook.

Samozřejmostí je bezplatné poradenství, zaměření na místě realizace a vytvoření cenové nabídky. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se pustíme do zvelebení vašeho domova.

Když domov, tak DOMIVO